Mikro-Kristal Dermabrasyon ile Cilt Temizliği

cilt bakımı Parlak, pürüzsüz, yara ve diğer izlerden arınmış, gençleşmiş bir cilde sahip olmak için geliştirilmiş en son teknoloji peeling cihazıdır. Mikro-Kristal tozları püskürterek hızlı ve düzgün bir şekilde cildin üst tabakası kaldırılır; aynı zamanda kalkan ölü hücreler, kalınlaşmış cildin lekeli üst tabakası vakum aracılığıyla çekip arındırılır. Cihazın bir diğer başlığı ile yapılan bakım ise elmas Dermabrasyon uygulamasıdır. Bu uygulama kristal tozların püskürtülmesine ihtiyaç olmadan, başlıkta bulunan elmas tozların cilde hızla sürtülmesiyle ve kalkan ölü deri ve hücrelerin yine hızla vakumlanmasıyla gerçekleştirilir. Bu işlem hem cildin yenilenmesini hızlandırır hem de daha sonra kullanılacak bakım ürünlerinin cilt tarafından emilimini arttırır. Bu bakım sonrasında cildin kan dolaşımı artar ve metabolizma hızlanır. Cilt parlak, pürüzsüz, çizgi ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalmış, tonlama eşit hale gelir.

CİLT BAKIM ÜNİTESİ

Güzel ve sağlıklı bir cilt, iyi temizlenmiş bir ciltle başlar.

  • Su samuru fırça seti frimatör ile cilt yüzeyini canlandırarak kollejen dokuyu uyarır. Temel bakımlara zemin hazırlar.
  • Su buharı (vapazyon) spreylesiyle gözenekler açılır.
  • Vakum başlığı ile cildinizdeki tüm kir, yağ ve siyah noktalar derinlemesine temizlenir.
  • Lontoferez ile ürünler en hızlı şekilde cilt altına iletilir.
  • Sprey ile cilt yoğun bir şekilde nemlendirilir.
kirpik
kirpik

Kirpik kıvırma, güzellik alanında büyük bir devrimdir.

Bu işlem sonrasında düz ve formsuz kirpiklerde yukarıya doğru kıvrılma, daha uzun ve belirgin kirpiklere sahip olmak çok kolaydır. Kendi doğal kirpiğinizin üzerine yapılan bir işlemdir; ek kirpik değildir. Kirpikler daha sık, uzun ve yukarı doğru bir görüntüye sahip olur. Bu işlemin 6 ile 8 hafta kadar kalıcılığı devam eder.

KAŞ ALIMI VE ÖNEMİ

Kaşlar bir kadının kişiliğinin göstergesidir. Kaş şekli, yüzünün ifadesini şekillendirir. Kaşların biçimi ve rengi bir kadının nasıl görünmek istediğini anlatır. Ciddi, sempatik, karizmatik ya da çok doğal bir görüntüye kavuşmak mümkün ancak bunları yapmak için kaşlara düzgün bir şekil verilmeli, zira günümüzde kaşın bile bir modası vardır. Tabi her modaya uymamak gerekir. Yüze ve biçimine göre doğal bir şekilde yakışan yapılmalıdır. Şekle sokulmuş kaşlar yüzü aydınlatır ve gençleştirir. Kaş deyip geçmeyelim! Kaşlarımız yer yer seyrek ise kaş kalemi ya da farı ile doldurmaktansa, kalıcı makyaj önerilir.